O nás

O nás

Naše společnost vám nabízí služby v oblasti bydlení. Od koupě pozemku, přes výběr rodinného domu z našich projektů (příp. dle vašeho vlastního výběru) až po stavbu vašeho vysněného domova.

Postavíme Vám dům z výjimečného, energeticky úsporného a cenově velmi výhodného materiálu, který se už i v Čechách stává stejně uznávaný jako v zahraničí.

Proč my?

Díky využití energeticky úsporného materiálu vás zbavíme vysokých účtů za energie. Důkazem jsou desítky spokojených zákazníků, především na Slovensku a zahraničí, jejichž počet se neustále rozrůstá.

Náš cíl

Naším cílem je nabídnout rychlé, kvalitní, úsporné a především finančně dostupné bydlení ve vlastním rodinném domě.

Specializujeme se na stavební systém SIP (Structured Insulated Panel), který se celosvětově používá již 40 let (v Kanadě 80% a v USA 65% všech rodinných domů je postavených touto jedinečnou technologií). Dále nabízíme výstavbu vašeho rodinného domu i z tradičních stavebních materiálů.

Vyměň byt za dům

Pro naše klienty připravujeme akci “vyměň byt za dům”. Naši makléři vám pomůžou zajistit financování k realizaci výstavby Vašeho nového rodinného domu a prostřednictvím našich realitních partnerů v případě zájmu zrealizujeme prodej vašeho starého bytu.

Stavby realizuje výhradní dovozce TS&DS houses s.r.o.